Nationaal Veteraan Treffen was enorm succes.

Het Nationaal Veteraan Treffen in Woerden was een groot succes.
Veel toeschouwers, leuke ontmoetingen, lekker weer en prachtige motoren.
De clubstand van de Zündapp Veteranen Club werd in Woerden bemand door Chris en Bart, die samen met enkele clubleden de opbouw verzorgden. Een enorme diversiteit aan motormerken, dat maakt het Nationaal Veteraan Treffen zo leuk. Er stonden ook veel handelaren in allerlei onderdelen, voor fiets, Zündapp, Solex of BMW; alles zat er bij.
In de paar uur dat ik er was meldden zich nieuwe leden bij Chris en Bart; het ledenaantal van onze club blijft groeien.

Ron was er ook, dus toen moest het bestuur op de foto. Van links naar rechts: Bart, Rob Chris en Ron.

Het motorpark voor de bezoekers stond tegen 11 uur al vol, ik kon ‘m nog net kwijt naast een enorme Laverda.
Veel liefhebbers ontmoet en héél veel ZVC clubleden, helaas veel te kort gesproken, het was ook zo druk. Sorry.
Op de weg terug met de GTS50 naar Zevenaar kwam ik wat pech gevallen tegen, een lekke band die gefixt werd en een Monkey mini waarvan het achterwiel van de houder losgescheurd was. Hulp was al onderweg.
Foto’s zijn er genoeg gemaakt, ze staan in een album hieronder:

Rob 2891